Рітейлер "АЛЛО" оголосив про запуск нового поштово-логістичного оператора на території України - "АЛЛО Express". Проте він надаватиме не лише класичні поштові послуги.

Про це свідчить запис у Єдиному державному реєстрі операторів поштового зв'язку, передає пресслужба компанії.

"Компанія буде надавати послуги з доставки та видачі посилок інтернет-замовлень з сайту allo.ua. Відділення поштового оператора АЛЛО Express будуть розташовуватися в діючих магазинах АЛЛО в 140 містах України", - йдеться у пресрелізі.

Крім класичних поштових послуг АЛЛО Express планує надавати комплекс фінансових сервісів у партнерстві з ТОВ "ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ". Зокрема, мова йде про переказ грошових коштів без відкриття рахунків та інші фінансові послуги в межах платіжної системи "ЕЛЕКТРУМ" та інших платіжних систем.

Також планують розвивати кілька форматів поштових відділень, у тому числі й за межами діючих магазинів АЛЛО.

"Уже в найближчому майбутньому цей сервіс буде доступний у всіх відділеннях поштового оператора. У 2021 році всі інтернет-замовлення, оформлені на сайті allo.ua, можна буде отримати у відділеннях АЛЛО Express або за допомогою адресної кур'єрської доставки цього оператора", - додали в компанії.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші