Страждати від головного болю доводилося чи не кожному. Інколи люди ладні на все, щоб припинити ці муки. Проте, є дієві способи, завдяки яким можна позбутися мігрені.

5 способів позбутися головного болю

1. Напруження м'язів щелепи, коли людина скрегоче зубами вночі — одна з найбільш недооцінених причин головного болю у дорослих. На бруксизм, страждають до 70 % людей. Адже невеликі м'язи, що контролюють щелепу, тягнуться до скронь, і їх спазм може призвести до головного болю, особливо у перші кілька годин після пробудження.

Вихід - зниження стресу, релаксаційні практики і психотерапія. Також можна використовувати спеціальну стоматологічну капу.

2. Пийте воду. Пульсація у скронях може бути ознакою зневоднення. Відповідно вживання великої кількості чистої води може допомогти за наявності головного болю і мігрені.

3. Знижуйте рівень стресу. У цьому випадку допомагає ведення щоденника, перемикання з драм на комедії і освоєння дихальних вправ. Дуже ефективна у цьому випадку йога.

4. Лікарі-неврологи рекомендують ботокс для тих, хто страждає на сильні хронічні мігрені. Мова йде про ін'єкції у м'язи усієї голови і верхньої частини плечей, кілька разів на рік.

5. Відпочинок очам. Нерідко головний біль пов'язаний із зором. Багато людей відчувають його після тривалого дня перед комп'ютером, тривалого перегляду телевізора, читання або навіть після далеких поїздок за кермом автомобіля. Є ймовірність, що зір знизився, і тепер вам потрібні окуляри або нові лінзи.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші