Інколи люди помічають, що вони або їхні близькі надто часто позіхають. Але не завжди причина тут у недосипі. За словами лікарів, саме позіхання є попереджувальним симптомом і сигналом організму про серйозні проблеми з серцево-судинною системою.

Причиною серцевого нападу є блокування артерії, яка постачає серце киснем і кров'ю. Найчастіше це пов'язано з утворенням холестеринових бляшок.

швидка допомога, лікарня, ілюстративне фото
швидка допомога, лікарня, ілюстративне фото

Медики пояснюють, що проблема полягає в тому, що передбачити серцевий напад дуже складно. Однак організм все ж дає один "сигнал". Приводом для занепокоєння є часте позіхання. Цей стан може свідчити про постійне недосипання і інші проблеми зі сном.

Проте, ще однією важливою причиною позіхання може стати кровотеча навколо центрального органу серцево-судинної системи. А отже людина, яка часто позіхає повинна обов'язково звернутися до лікаря і оцінити ризик серцевого нападу. На думку медиків, позіхання перед можливим інфарктом пояснюється "спробою" організму відновити терморегуляцію і наситити кров киснем.

Раніше ми повідомляли, чоловік прожив 100 років завдяки алкоголю, фастфуду і цигаркам: несподіване одкровення довгожителя. 100-річний житель Китаю відкрив секрет свого довголіття

Нагадаємо, як працюватимуть дитсадки, школи та виші під час карантину: в уряді прийняли рішення. Про це на брифінгу сказав тимчасовий виконувач обов'язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші