Мер Одеси заявив про своє одужання від коронавірусу. Про це повідомляє портал Depo.

Дану інформацію Труханов озвучив на дистанційному апаратному засіданні мерії. Як повідомив градоначальник Одеси, в суботу 19 грудня він отримав негативні ПЛР-тест.

За його словами, знаходиться він в хорошому стані.

"Вилікувався, безпечний, можу повертатися до своїх обов'язків", - розповів Труханов.

Зазначимо, що 11 грудня сам Труханов повідомляв про те, що його госпіталізували з COVID-19.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

На даний момент даним захворюванням перехворіли як чинний президент України Володимир Зеленський так і попередній-Петро Порошенко.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.