4 січня на телеекранах відбудеться прем'єра п'ятого сезону медичної драми «Жіночий лікар».

Актор Олег Іваниця, який грає в серіалі з першого сезону, вперше розповів про втрату, про яку до сих пір не може згадувати без сліз.

ДТП з "Дизель-шоу"
ДТП з "Дизель-шоу"

У 2018 році, повертаючись з гастролей у Львові, вже під Києвом автобус «Дизель-шоу» потрапив у страшну ДТП. Від сильного удару актриса Марина Поплавська, яка сиді­ла поруч з водієм, загинула миттєво. Постраждав тоді і наш земляк Олег Іваниця. Але вперше зізнається — їхній автобус тоді врятував земляк з Вінниці.

ДТП з "Дизель-шоу"
ДТП з "Дизель-шоу"

Він їхав перед нами по крайній смузі на фурі зі швидкістю 50 км на годину. Ми їхали в другій смузі зі швидкістю 90 км на годину. У якийсь момент автобус почав повільно з’їжджати вбік. І він вдарився в цю фуру. А якби цієї фури не було, то там далі або відбійник, або стовпи. Це ситуація, коли розумієш, що взагалі нічого не має значення… І є речі реально важливі. А ми переживаємо за щось непотрібне. Коли зайшли лікарі, ми лежали. І вони кажуть, що її вже немає. І я в той момент не повірив. Я думав — Марина зійшла в Житомирі. каже актор

ДТП з "Дизель-шоу"
ДТП з "Дизель-шоу"

Олег Іваниця запевняє, що не звинувачує водія автобуса в трагедії, у цій ситуації міг би опинитися будь-хто.

Після аварії актор вирішив змінити своє життя. Він пішов з відомого гумористичного колективу, і, за його словами, йому стало легше. Фактично почалося нове життя, роль у «Жіночому лікарі», інших проєктах. Він почав отримувати задоволення не тільки від гумористичних, а й драматичних ролей.

Олег Іваниця
Олег Іваниця

Додамо, що Олег Іваниця на­родився в Хмільнику в 1979 році. Закін­чив Інститут міжнародного бізнесу Тернопільської академії. А також — студію акторської майстерності «Чорний Квадрат».

У Вінниці я часто буваю. Місто багато в чому для мене рідне. Тут жи­ве мій брат з родиною. Десь раз на півроку приїжджаю у гості. Ми бачили фонтани у всій красі. Мені завжди приємно приїздити, тому що місто змінюється, воно стає гарнішим, і це приємно. Олег Іваниця