У суботу, 27 березня 2021 року, на території України очікується тепла погода - на небі вигляне яскраве сонце, а стовпчики термометрів різко підуть вгору. За словами синоптиків, в нічний час доби очікуються невеликі заморозки, і температура повітря трохи впаде.

Про це повідомляють на сайті Українського гідрометцентру.

У східних регіонах нашої країни опадів не передбачається, вітер, який буде дути із західного боку, буде помірним. У нічний час доби на сході очікується від 2 градусів морозу до 0 градусів. Вдень повітря прогріється до 10-13 градусів вище нуля.

Сонячна погода
Сонячна погода

У південних областях істотних опадів не буде, вночі температура повітря коливатиметься від -1 до +1 градуса, а вдень – 10-13 градусів тепла. За словами синоптиків, в північних регіонах буде сонячна і суха погода з помірним вітром. Вночі буде 0-2 градуси тепла, вдень - 10-13 градусів вище нуля.

На заході буде найтепліше, опадів у цій частині країни не передбачається. Вночі стовпчики термометрів коливатимуться від -2 до +2 градусів, а вдень – від 12 до 15 градусів тепла. У центральній частині України буде сонячна і суха погода. Вночі-0-2 градуси тепла, а вдень – 11-13 градуси вище нуля.

Погода в Україні на 27 березня
Погода в Україні на 27 березня

У Києві в суботу, 27 березня, синоптики радують сухою і сонячною погодою, вітер подує з північного заходу. У нічний час доби очікується від 0 до 2 градусів вище нуля, а вдень стовпчики термометрів покажуть від 11 до 13 градусів вище нуля.

Нагадаємо, що метеорологи розповіли, коли на території України очікується потепління.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співробітники МВС дали важливі рекомендації у зв'язку з погіршенням погоди.

Також портал "Українці" писав, що метеоролог Владислав Білик розповів про те, коли в Україні буде весна.