Синоптики розповіли, що в понеділок, 29 березня 2021 року, погода в Україні буде теплою, але більшість регіонів опиняться під впливом дощів. За словами синоптиків, опади очікуються в центральних, південних, східних, північних областях.

Про це повідомляють на сайті Укргідрометцентру.

У західних регіонах початок тижня порадує хорошою погодою без опадів. У Львівській, Чернівецькій, Хмельницькій областях вдень очікується від 8 до 10 градусів вище нуля, а ввечері – 1-3 морозу. У Закарпатській, Івано – Франківській та Луцькій областях вдень – 9-11 тепла, вночі-1-3 морозу.

Погода в Україні
Погода в Україні

А ось у східній частині нашої країни прогнозується дощова погода. У Луганській та Харківській областях вдень буде 9-11 градусів тепла, а вночі від -1 до +2. У Донецькій області вдень очікується від 8 до 10 тепла, а вночі 0...+2.

Погода в Україні 29 березня
Погода в Україні 29 березня

У північних регіонах теж дощитиме, у Чернігівській та Сумській областях вдень очікується 9-11 градусів вище нуля, а вночі – 1-3 градуси тепла. Також дощова погода очікується і в центральних областях. У Черкаській та Кіровоградській області вдень + 9 ... +11, а в Дніпрі – 10-12 тепла.

Жителі південних регіонів теж побачать за вікном дощову погоду. У Миколаївській та Одеській області вдень буде 9-11 тепла, а вночі – 1-3 тепла. У Києві теж буде дощ, вдень там очікується 9-11 тепла, а вночі – 2-4 тепла. Вітер буде дути з північно-західної частини зі швидкістю 7-12 метрів за секунду.

Нагадаємо, що синоптики розповіли, якою буде погода в Україні наприкінці березня - початку квітня.

Як раніше повідомляв портал "Українці", синоптики розповіли, що в Україну прийде довгоочікуване потепління.

Також портал "Українці" писав, що у МВС розповіли, яких рекомендацій важливо дотримуватися через погіршення погоди.