У соціальній мережі Українка оприлюднила пост, в якому повідомляє, що знайшла в морозиві людський зуб. Вона показала фотографії і звернулася до аудиторії, розповівши про цю неприємну ситуацію.

Про це повідомляє дівчина у своєму акаунті в Facebook.

Морозиво люблять всі, особливо діти. Але ніхто навіть і не може запідозрити, що всередині знаходиться "подарунок". Мешканка України вирішила себе порадувати і поїсти смачний пломбір в шоколаді. Вона купила в одному з магазинів морозиво "Хрещатик".

"Мороженко Хрещатик Пломбір начебто нічого не звичайного, але... Але шматок зуба всередині морозива!!!! Прикріпила доп фото, для тих хто не бачить зуб", - підписала пост мешканка України.

Крім цього, дівчина показала фотографії, на яких можна побачити сам продукт і "сюрприз", який вона в ньому знайшла.

Фото зуба
Фото зуба

Користувачі, які користуються Fecebook, відреагували на пост і залишили чимало своїх відгуків під постом Українки.

"Ппц...", "Дзідзо загубив?", "це ж з чого його роблять?)", "На зуб явно не схоже, але що б це не було, його явно не повинно бути в продукті, напишіть обов'язково скаргу!!!", "Хрещатик Пломбір Прокоментуйте будь ласка", " це для вашого морозива фундук добували інструмент прийшов в непридатність насправді ,я б зареклася їсти морозиво .... Це ж фу гидота то яка", "це не зуб, в солі зустрічається кварц", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Нагадаємо, що українська співачка Гайтана поділилася секретом молодості.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на безневинну українку напали прямо на борту літака.

Також портал "Українці" писав, що у Українки забрали труси за борги.