З початку 2021 року кондитерські вироби в Україні подорожчали на 15-20%. Таке зростання цін спровокувало збільшення вартості цукру, викликаного картельною змовою виробників і дефіцитом на внутрішньому ринку.

Про це повідомив голова асоціації "Укркондпром" Олександр Балдинюк, пише "Інтерфакс-Україна".

"Оскільки сьогодні Антимонопольний комітет України відкрив справу і проводить розслідування картельної змови, ми можемо зробити висновок, що у нього є підстави припускати картельну змову", – підкреслив він.

виробництво круасанів
виробництво круасанів

За його словами, виробництво кондитерських виробів скоротилося на 25-26 тис.тонн, або 1,3 млрд грн у грошовому вираженні. У підсумку, імпорт продукції зріс на 20%. До того ж вітчизняна галузь програє експортні позиції на ринках ЄС, СНД і Середньої Азії.

Крім того, висока ціна на цукор призвела до ситуації, коли виробництво карамелі в деяких країнах ЄС рентабельніше, ніж в Україні.

За даними голови Асоціації, за останні 11 місяців переробні підприємства в Україні отримують цукор за цінами, які на 30-40% вище європейських. Так, на Лондонській біржі в червні цукор подешевшав з $459 до $432 за т, в Україні – подорожчав з $660 до $781 за т.

Зокрема, в Україні пропозиція цукру знаходиться на рівні 1,2 млн т, споживання – 1,5 млн т. навіть з урахуванням імпорту дефіцит становить 60-70 тис. т.

На думку Балдинюка, вирішити проблему може прийняття законопроекту №5673 про встановлення тарифної квоти на імпорт цукру. Це дозволить безмитно завезти з ЄС 60 тис. т.

виробництво пончиків
виробництво пончиків

Нагадаємо, в квітні цього року Міністерство економіки запропонувало знизити ввізне мито на імпорт цукру обсягом 120 тис.т з 50% до 0%, щоб зменшити ажіотажний попит і забезпечити конкурентне виробництво цукровмісних продуктів.

Водночас згаданий Балдинюком законопроект передбачає до 1 жовтня 2021 року встановлення тарифної квоти на ввезення в Україну цукру в обсязі 60 тис.тонн з нульовою ставкою ввізного мита.

У свою чергу Асоціація "Укрцукор" звернулася з проханням до депутатів не приймати цей документ. Виробники вважають, що Україна має достатні запаси ресурсу, щоб забезпечити споживання і зберегти стабільні ціни. Крім того, можлива нестача цукру покрита за рахунок імпорту.