Діти часто замовляють куплені в магазині мармелади або желе, але склад інгредієнтів цих продуктів не завжди може відповідати очікуванням поживної цінності. Як рішення «Новини-Ю» пропонують простий рецепт приготування найсмачніших ласощів у домашніх умовах.

Інгредієнти:

5 апельсинів.

25 г желатину.

1 столова ложка меду.

Інструкції:

Видавити сік з апельсинів, процідивши його через сито в каструлю.

Додати мед в апельсиновий сік.

Посипте суміш желатином та залиште на 10 хвилин.

Нагрійте суміш на повільному вогні, не доводячи до кипіння, щоб розчин желатин розчинився.

У статті, що супроводжує рецепт, наголошується на потенційній шкоді надмірного споживання цукру для дітей і наводяться кілька причин, чому помірність має вирішальне значення:

Здоров'я зубів.

Надмірне споживання цукру пов'язане з руйнуванням зубів, оскільки постійне вживання солодких продуктів може призвести до ерозії зубної емалі та розвитку карієсу у дітей.

Ризик надмірної ваги.

Високий вміст цукру в їжі може сприяти виникненню проблем із надмірною вагою у дітей через порожні калорії, що містяться в цукрі, яким не вистачає корисних поживних речовин.

Стрибки енергії та збої.

Цукор викликає різкі стрибки рівня цукру в крові, що призводить до стрибків енергії, за якими слідує швидкий спад, що призводить до втоми та дратівливості у дітей.

Вплив на смакові уподобання .

Регулярне вживання надто солодких продуктів може сформувати перевагу солодких продуктів, що ускладнює адаптацію дітей до більш здорового та різноманітного харчування.

Ризик захворювання.

Дослідження показують, що надмірне споживання цукру в дитинстві може підвищити ризик розвитку таких захворювань, як діабет 2 типу та хвороби серця у пізнішому віці.

У статті наголошується на важливості підтримки збалансованого харчування дітей, забезпечення достатнього надходження поживних речовин при обмеженні споживання надмірно солодких продуктів. Домашні альтернативи з ретельно підібраними інгредієнтами пропонують здоровіший варіант задоволення дитячої тяги до солодкого.

Нагадаємо, чим небезпечна і корисна найпопулярніша страва у світі: розвінчані всі міфи

Раніше «Українці» писали, ви дуже здивуєтеся: користь молока зі спеціями для організму – зніме не лише стрес та депресію

Як повідомляли «Українці», домашня піца – минуле століття: рецепт ніжного пирога з шинкою та сиром нашвидкуруч