Українська телеведуча, співачка, композитор Регіна Тодоренко опублікувала фотографію зі своїм чоловіком в соціальній мережі. Вони дебютували на сцені, заспівавши спільну пісню дуетом.

Відповідну фотографію Регіна Тодоренко опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська співачка, також відома, як ведуча програми "Орел і Решка", вперше заспівала зі своїм чоловіком. співаком Владом Топаловим.

Багато фанатів вже давно чекали цього дуету, і ось, це сталося, подружжя разом на одній сцені співають спільно.

"Наш дебют ❤️Вперше я виступала з чоловіком на одній сцені! Ми співали нашу дуетну пісню, які ж чарівні почуття мене переповнюють! Посилання на скачування в профілі! Любіть один одного )", - прокоментувала свій пост українська ведуча.

Популярна співачка порадувала багатомільйонну публіку, яка підписана на неї в соціальній мережі. Число фоловерів вже досягло 8.4 мільйона чоловік.

"Чарівне видовище, ось ще одна річ, на яку можна дивитися нескінченно, коли чоловік і дружина в співтворчості😍. Щось подібне я пережила, коли чоловік приймав мої Пологи, без медиків в чужій країні!😃 ", "Я вас обожнюю ❤️❤️❤️ ви такі класні 😻", " красива пісня, і красива пара!!!! Будьте щасливі.😘😘😘👍👍👍👍👍🤗🤗", "Дуже красива пара🤗", "як дивіться один на одного 😍 це і є любов", - прокоментували фанати Регіни.

Коментарі до посту Регіни Тодоренко
Коментарі до посту Регіни Тодоренко

Коментарі до посту Регіни Тодоренко
Коментарі до посту Регіни Тодоренко

Нагадаємо, що українська співачка Регіна Тодоренко "ошелешила" шанувальників своїм відео, яке опублікувала в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська ведуча Регіна Тодоренко та її чоловік Влад Топалов вперше показали свою спільну пісню.

Також портал "Українці" писав, що артистка Регіна Тодоренко опублікувала відео в мережі сімейного характеру.