Ціна пального на світових ринках падає. А значить, якщо Мінекономіки збереже свою методику розрахунку максимальних цін на моторні палива, то українських автомобілістів можуть незабаром очікувати приємні несподіванки.

Такий прогноз зробив експерт ринку нафтопродуктів, гендиректор мережі АЗС "SunOil" Леонід Косянчук, пише UBR.

Згідно з його інформацією, за останню (розрахункову) декаду листопада усереднені ціни європейського ринку істотно просіли: по бензинах – на 71 $/тн, а по дизпаливу (ДП) – на 43 $/тн. Це, зрозуміло, якщо валютний курс залишиться приблизно на нинішніх позначках.

заправка, паливо, газ, бензин
заправка, паливо, газ, бензин

За підрахунками експерта, при збереженні методики на зовнішньому ринку створені передумови для зниження ціни:

  • на бензин – на 1,4 грн / л;
  • на "дизель" - 0,6 грн/л.

Разом з тим, додає Косянчук, "провал" у вартості гривні може дати і протилежний для цінників ефект:

  • додати 0,7 грн / л до ціни бензину;
  • і 0,6 грн – л-до вартості ДП.

"Не думаю, що вони (Мінекономіки – ред.) поміняють методику, тому що вона більш-менш коректна. Крім доданих [до механізму розрахунку максимальних цін] 27$/тн на логістику", – зауважив гендиректор мережі АЗС "SunOil".

Він пояснив, що спочатку уряд здійснював розрахунок без урахування вартості логістики до кордону України. Потім, преміальні мережі АЗС підняли шум, відзначаючи, що за фактом в їх контрактах присутня "премія" аж до $35-40/тн.

"Після цього, з якогось переляку, Мінекономіки додали ці $27 [до Методики розрахунку]", – розповідає Косянчук.

Він пояснив, що ціна терм-контракту визначається, як середня ціна за попередній період (10 або більше діб до дня фізичної поставки), плюс "премія" $35-40/тн. Приклад: середня за період була $700/тн, плюс $35 / тн. Разом: $ 735 / тн.