Українцям розповіли про те, хто може розраховувати на те, щоб отримати субсидію на оплату послуг ЖКГ. У Міністерстві соціальної політики України назвали ключову категорію громадян, яка може претендувати на субсидію.

Про це повідомляють на сайті Міністерства соціальної політики України.

Відповідно до головної умови, всі громадяни, які не можуть самостійно оплатити комунальні послуги, можуть розраховувати на субсидію. Також оформити субсидію можна і при тому, якщо витрати на квартиру складають понад 15% сімейного бюджету.

оформлення субсидії, надання адміністративних послуг
оформлення субсидії, надання адміністративних послуг

За словами міністрів соціальної політики, є ще деякі умови, за яких можна оформити субсидію. Але в Мінсоцполітики стверджують, що саме вищевказаний показник дозволяє зрозуміти, хто може розраховувати на допомогу від держави.

Крім того, в українському уряді розповіли про те, що в цьому опалювальному сезоні збільшені субсидії для людей, які проживають в умовах "червоної" зони карантину. Також для людей, які живуть на лінії зіткнення в Донецькій і Луганській областях, спростили доступ до субсидії.

платіжки, комунальні послуги
платіжки, комунальні послуги

Як виявилося, всі нововведення в програмі субсидій повинні зробити її більш справедливою і доступною для тих, хто потребує державної допомоги.

Нагадаємо, що в Україні можуть збільшити субсидію для багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Кабінеті Міністрів України розповіли про те, кому дістанеться субсидія наступного року.

Також портал "Українці" писав, що у Міністерстві соцполітики розповіли, кого і за що можуть позбавити субсидій.