На території України до вересня на 35% може зрости ціна на хлібобулочні вироби. За словами глави Союзу українського селянства Івана Томича, на території нашої держави може з'явитися нестача борошна.

Про це повідомляє портал "Obozrevatel"

Як стверджує глава Союзу українського селянства, основний інгредієнт для випікання хліба на території нашої країни є борошно. Але на сьогоднішній день в Україні ситуація з борошном є досить серйозною і поганою.

Ціни на хліб в Україні
Ціни на хліб в Україні

За словами Івана Томича, в Україні відбудеться дефіцит борошна другого і третього класу. Він підкреслив, що вся причина полягає в тому, що експорт зерна відбувається у великих обсягах. При цьому, Томич додав, що на території нашої країни урожай був хорошим.

"Було все нормально, урожай хороший. Вивізши. Тобто підхід такий: вивозили – заробляємо, а потім будемо ввозити – і будемо заробляти. Що скажуть ті мільйони українців, якщо хліб буде 50 грн? Цей хліб, наш, звичайний, український", - стверджує фахівець Іван Томич.

Ціни на хліб в Україні
Ціни на хліб в Україні

За його словами, вся проблема полягає в тому, що в деяких підприємствах вчасно не використовували інструменти. Йдеться про Аграрний фонд, державний резерв та інтервенцію.

Нагадаємо, що в українських магазинах зросла вартість такого популярного овоча, як моркви.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українських громадян попередили про зростання цін на воду.

Також портал "Українці" писав, що в Україні суттєво зросли ціни на мандарини.