З початку наступного року українські студенти, які навчаються в різних установах, отримають збільшену стипендію. Як стало відомо, виплати стипендій для українських студентів не розглядали вже п'ять років.

Відповідну постанову розмістили на офіційному сайті українського уряду.

Як стверджують в уряді, стипендію збільшуватимуть для студентів багатьох навчальних закладів. Перш за все, це торкнуться студентів вузів і наукових установ, де вони отримують ступінь "молодший бакалавр".

Стипендії для українських студентів
Стипендії для українських студентів

Крім того, це відноситься і до студентів, які отримують ступені "бакалавр", "фахівець" або "магістр". Для них стипендія збільшиться в 1,5 рази і складе з 1 січня 2 тисячі гривень. Варто уточнити, що сьогодні вони отримують всього 1300 гривень.

Стипендія також буде збільшена для студентів, які навчаються в закладах професійної освіти на молодшого спеціаліста, професійного молодшого бакалавра або бакалавра. Такі студенти отримають вже не 980 гривень, а 1510 гривень.

Стипендії для українських студентів
Стипендії для українських студентів

Також переглянуту та збільшену стипендіальну виплату отримають студенти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Для них розмір стипендій збільшиться з 490 до 1250 гривень.

Нагадаємо, що українцям розповіли про те, які доходи потрібно внести в декларацію, щоб отримати субсидію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в українському уряді розповіли про соціальні виплати в період карантину.

Також портал "Українці" писав, що в Україні збільшили розмір потрібного стажу для виходу на пенсію.