В Укргідрометцентрі виконали дуже хорошу роботу і повідомили українцям, якою буде погода в найближчі дні 2022 року.

Дану інформацію розмістили на порталі «UaNews»

Стало відомо, що аж до 3-го січня практично по всій території України очікується дощ з мокрим снігом. Погода обіцяє бути дуже сирою і неприємною.

Потрібно повідомити, що після 3-го січня буде досить суха погода до 6 числа. Проте вже на велике свято на честь Різдва повернеться невеликий сніг, який принесе справжнє диво.

Крім цього, температура 7 січня може прогрітися до +8 градусів тепла в деяких регіонах.

Українські синоптики повідомили, що 2-3 січня в Західній Україні буде практично без опадів. Однак у понеділок прийдуть дощі зі снігом, що спровокує ожеледицю. Температура повітря в ці дні буде від 0 до +5 вдень, а вночі – від 0 до -6 морозу. У всіх інших регіонах України падатиме сніг вже з понеділка, 3 січня. У нічний час доби очікується сильний мороз, а вдень близько -5 градусів.

4-5 січня в західних і південних областях будуть опади у вигляді дощу, температура повітря буде близько +5 градусів вище нуля, а вночі вона опуститься в район 0 градусів. 5 січня в інших частинах України може бути невеликий сніг з дощем, так що потрібно бути готовим до неприємних погодних умов.

7 і 8 січня в північній частині буде невеликий сніг, в інший час по 10 січня опадів очікувати не варто. У всі ці дні градусник буде показувати близько -5 градусів морозу, а вдень від 0 до мінімальних позначок зі знаком "плюс".