У 2022 році національний сервіс Opti Taxi планує розпочати роботу на нових для себе ринках Європейського Союзу — у Румунії, Словаччині та Чехії.

Більше деталей - у цьому матеріалі.

Історія Opti Global: від “Таксі 579” — до міжнародного холдингу

Національний сервіс з'явився ще у 2005 році як локальна служба таксі у Києві та завоював прихильність сотень тисяч пасажирів в якості служби 579. Сьогодні до мережі Opti підключені десятки тисяч водіїв по всій країні, а кількість пасажирів сягає мільйонів на рік.

У 2015 році компанія, заснована Петром Ковтуном, стала першою українською службою таксі, яка розпочала роботу на території Європейського Союзу — у Польщі. Вже у 2017 році бренд почав завоювання ринку Литви.

У 2020-ті роки материнська компанія Opti сформувала групу дочірніх брендів в яку входить Opti Travel Service — туристична агенція, яка працює з приватними та корпоративними клієнтами по всьому світі, забезпечує трансфер туристам та діловим людям та надає низку інших послуг за потребою.

У 2021 році почав розвиватися новий стартап — Opti Safe. Агенція надає послуги з організації охоронних заходів фізичних осіб, корпоративних та приватних будівель та розвиває власні технологічні розробки у сфері реагування на критичні ситуації.

Розвивається і логістичний бізнес у ЄС, де вже працює компанія Opti Tir, що спеціалізується на міжнародних транспортних перевезеннях.

Плани на 2022 рік: експансія на нові ринки та завоювання інших сфер

Про грандіозні плани Opti Global на 2022 рік особисто розповів засновник та генеральний директор холдингу Петро Ковтун.

“У 2022 році ми вступаємо в якості не лише національного сервісу таксі. Зараз ми активно розвиваємо групу компаній, які займуть гідні місця в різних галузях нашої єкономіки.

2021 рік відзначився запуском низки нових проектів: Opti Safe (охоронна агенція), Opti Connect (компанія, що надає послуги call-центрів), Opti Digital (розробка IT-рішень) та Opti People (рекрутингова агенція).

Крім того, наш оптимальний в усіх сенсах сервіс запрацює у Румунії, Чехії та Словаччині. Экспансію на ринки ЄС також планує наш проект Opti Consulting, який вже почали розвивати вітчизняні специалисти”, — розповів Петро Ковтун.

Opti: рух надихає