Каральний «меч Зеленського» і монобільшості завис над вісьмома міністрами, включно з Арсеном Аваковим.

За даними соціального опитування групи Рейтинг 59% українців не схвалюють дій Кабінету Міністрів Шмигаля. Серед "Слуг Народу" начебто теж не всі задоволені нинішніми Міністрами, напевно саме тому монобільшість так і не підтримала його програму, позбавивши тим самим Шмигаля і Ко річного імунітету.

У партії президента все частіше почала "спливати" тема ротацій в уряді. Відповідну заяву нещодавно зробив також Давід Арахамія: "Я не виключаю, що восени точно можуть бути якісь ротації по окремим міністерствам. Два-три міністерства, думаю. Які, — говорити не буду, а то люди зовсім перестануть працювати".

Найбільшу кількість питань СН мають до Міністерства економіки. Тому зараз держава потребує людей, «у яких не просто є бачення і програми, а які можуть їх швидко імплементувати в життя».

У політичних колах слова Арахамія розцінили, як анонс звільнення міністра економіки Ігоря Петрашка і міністра фінансів Сергія Марченка. Втім, на пряме запитання — чи так це? — глава фракції СН відмовився підтвердити.

Але, за нещодавніми даними багато «слуг народу» справді не проти розглянути питання про заміну саме цих двох представників Кабміну.

Раніше портал "Українці" публікував добірку статків чиновників НБУ, неймовірні статки, що аж ніяк не відповідають їхнім офіційним доходам.