Відома українська телеведуча Марічка Падалко розмістила фотографію зі своєю донькою в соціальній мережі. Вони здалися публіці в захисних масках, і мама повідомила про те, що зробила щеплення своїй дитині.

Відповідну фотографію Марічка Падалко опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська телеведуча розповіла своїм фоловерам про те, що зробила безкоштовні щеплення від "кору-краснухи-паротиту" своєї дочки.

"Перший раз в житті зробили дитині безкоштівне щеплення в державній лікарні! Від "кору-краснухи-паротиту" в нашій дитячій поліклініці є найкраща від КПК бельгійська вакцина"Пріорікс". Коли два роки тому був спалах кору, ми робили старшим дітям ревакцінацію в приватному закладі, де кожне щеплення з оглядом лікаря обходилося під тисячу гривень.",- розповіла Марічка Падалко.

Крім цього, вона звернулася до аудиторії, заявивши, що не потрібно забувати про інші хвороби, поки прогресує коронавірус.

"Поки всі стурбовані лишекоронавірусом, інші небезпечні хвороби "не сплять". Якщо Ви раптом через карантин поставили свої візити до сімейного лікаря на паузу, згадайте, як там ваш "календар". У нас висів один "борг" з КПК, ми його сьогодні успішно закрили!". - поділилася порадою українська телеведуча.

Також ведуча "ТСН" поцікавилася у своїх підписників, в яких клініках вони роблять щеплення:"приватних чи державних".

Нагадаємо, що українська телеведуча Марічка Падалко розповіла, що після перемоги над коронавірусом, її сім'я зіткнулася з новою хворобою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведуча "ТСН" Марічка Падалко поділилася з українцями, як вона проводить дозвілля під час пандемії.

Також портал "Українці" писав, що відома ведуча новин Марічка Падалко поділилася подробицями про свій похід до лікаря.