Кабінет Міністрів України спільно з Міністерством цифрової трансформації запустив кампанію «Я відчуваю зміни» на підтримку державних електронних сервісів, один з яких — Права й техпаспорт у смартфоні в мобільному застосунку Дія.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Кабміну у Фейсбук.

екран комп'ютера з кодом
екран комп'ютера з кодом

"У сучасному світі ми маємо пам’ятати про сотні речей і справ, ми поспішаємо, щоб усюди встигнути. В таких умовах дуже важливо, щоб все необхідне, в тому числі права та техпаспорт, було під рукою. А під рукою у наш час — значить у наших смартфонах, без яких жоден не виходить з дому. Саме така ідея сучасного світу у смартфоні була покладена в основу серії роликів та постерів, героями яких стали прості українці. Це молоді й амбітні, які щодня мчать на роботу, проводять наради, укладають угоди на шляху до здійснення своїх мрій. Це батьки — мами і тата, які несуть відповідальність не лише за себе, а й за рідних, розвозячи їх до дитячих садочків та шкіл. Врешті, це люди старшого покоління, які стараються йти в ногу з часом", – йдеться у повідомленні.

Скріншот програми " Дія"
Скріншот програми " Дія"

Урядовці зазначають, що забути документи може кожен. А от мобільний забувають значно рідше.

"Кожен з них, поспішаючи у справах, може забути документи. Та навряд чи в наш час забуде смартфон. Саме тому права й техпаспорт переїхали туди, щоб завжди бути поряд, коли потрібні. Вже понад 1,5 млн водіїв по всій країні відчули зміни, користуючись електронними документами, які мають таку ж юридичну силу, як і пластикові. Все, що потрібно зробити — завантажити застосунок Дія! Права й техпаспорт у смартфоні. Тепер не забудеш і не загубиш!", – йдеться у повідомленні Кабінету міністрів.

Також не зайвими будуть посилання, які спростять життя бажаючим долучитися до ініціативи.

Подати заяву на верифікацію водійського посвідчення можна тут.

Заява на верифікацію технічного паспорта.

Завантажуйте застосунок на свій смартфон за посиланням.