Найближчі вихідні на території України знову засмутять холодною погодою через арктичне повітря, яке прийде з північної частини. За словами директора Укргідрометцентру МНС України Миколи Кульбіди, з 15 по 18 лютого на півночі температура може опуститися до 25-30 градусів нижче нуля.

Про це повідомляє портал "Радіо Свобода".

Цього року зима, по всій видимості, вирішила гарненько відігратися і заморозити всю країну. За останні дні Україну накрила величезна кількість снігу, який не переставав сипати. Автомобілі буквально потопають у заметах, людям важко йти по дорозі, а вітер зносить на ходу.

Погода в грудні, кадр з відео
Погода в грудні, кадр з відео

Так, наприклад, директор Укргідрометцентру МНС Микола Кульбіда розповів, що за останні 25 років середня температура взимку збільшилася на 2 градуси. А що стосується літа, то температура зросла практично на 2 градуси.

А ось синоптик Леонід Горбаль каже, що на початку березня морози трохи стихнуть, а справжнє весняне тепло прийде лише в травні. За його словами, в лютому ще 2 рази буде циклон, але він очікується не таким сніжним.

Погода в Україні
Погода в Україні

У квітні та березні морозів не буде, температура повітря опуститься до 5-7 градусів нижче нуля, а кількість опадів буде великою. Саме тому очікувати тепла найближчим часом не потрібно, адже справжня весна прийде тільки в травні.

Нагадаємо, що синоптик Наталія Голеня попередила про циклон, який накриє Україну.

Як раніше повідомляв портал "Українці", синоптики розповіли про те, якою буде погода в Україні до кінця зими.

Також портал "Українці" писав, що рятувальники закликають не виходити на лід через нестійку погоду.