Таке відчуття, що все, до чого б не доторкнувся Кличко перетворюється в якийсь "гарбуз". М'яко кажучи. Такий собі "Мідас навпаки".

прапор Кличка
прапор Кличка

Ось і величезний прапор, презентований днями, я не зміг встояти і пари днів, порвавшись судячи з усього під власною вагою через вітер. Вартість всієї конструкції (з кривим гербом, нагадаємо) - майже 50 млн гривень.

прапор Кличка
прапор Кличка

Небезпечний за своїми характеристиками пішохідний міст біля арки "Дружби народів", де час від часу тріскаються шибки - це взагалі окрема історія.

І всі ці проекти - мільйони гривень.

Страшно уявити, що буде з Подільським мостом, який Кличко і його "УДАР" так поспішають відкрити під вибори, що навіть змінюють на ходу проект, роблячи його для міської логістики куди менш корисним.

Раніше Українці писали, що у Києві очевидці помітили, що на вершині 90-метрового флагштока, встановленого до Дня Незалежності, знаходиться кривий державний герб.

Читайте нас у Google News!

кривий герб на новому флагштоці Кличка
кривий герб на новому флагштоці Кличка

Відповідне фото в п'ятницю, 21 серпня, опублікував журналіст Василь Апасов в своєму Facebook.

"Кажуть, що в КМДА була вимога, щоб в День Незалежності з пішохідного моста з тріснутим склом було обов'язково видно 90-метровий флагшток з кривим гербом!" - написав Апасов.

У свою чергу користувачі соціальної мережі почали жартувати з приводу видозміненого державного символу.

"А далі за цей герб буде чіплятися і рватися прапор", - написав один з підписників Апасова.