Настав сезон абрикосів, а це означає, що просто грішно не зробити якесь смачне варення.

Тим більше, що ми не знаємо, яка на нас чекає зима, тому краще мати запас консервації. Давайте дізнаємося прекрасний рецепт абрикосового варення. Воно виходить дуже густим та солодким.

Абрикоси, фото з вільних джерел
Абрикоси, фото з вільних джерел

Інгредієнти:

абрикоси - 1,5 кг;
цукор - 1 кг;
лимон - 1/2 частина.

Приготування абрикосового варення:

1.Очищаємо абрикоси від кісточок, у глибокій каструлі викладаємо шарами. Чергуємо кожен абрикосовий шар цукром. Залишаємо абрикоси з цукром на 1,5 години під кришкою.

2. Далі трохи перемішуємо абрикоси, варимо на сильному вогні до кипіння. Постійно перемішуємо абрикоси із цукром при варінні. Поступово виливаємо сік лимона у суміш, використовуємо для проціджування сито.

3.Після того, як на поверхні утворилася пінка, варимо абрикоси ще 5 хвилин. Після цього залишаємо варення остигати на 8 годин. Далі знову варимо варення на сильному вогні 5 хвилин. Розливаємо готове варення по стерилізованих банках. Наперед знімаємо пінку з поверхні варення.

Абрикосове варення, кадр з відео
Абрикосове варення, кадр з відео

Нагадаємо, що смачніше, ніж огірки та помідори: рецепт маринованих кабачків без стерилізації – хрумтять краще, ніж капуста.

Раніше ми повідомляли про кабачкові котлети, які не відрізнити від справжніх: усі друзі спитають рецепт такого смачного "м'яса".