Медики розповіли про те, як можна поліпшити своє самопочуття під час коливань атмосферного тиску людям, які страждають від метеозалежності. За словами лікарів, особливу увагу потрібно звернути на свій раціон харчування і відмовитися від певних страв в цей період.

Про це повідомляє портал "Changeua"

Незабаром з'явиться різка зміна різних фронтів, через що не тільки буде змінюватися температура на вулиці, але і виникнуть різкі коливання атмосферного тиску. А всі ці факти серйозно впливають на стан людей, які страждають від метеозалежності.

Доктор медичних наук Юрій Гурфінкель розповів про те, як можна поліпшити своє самопочуття в цей період. За його словами, потрібно акцентувати свою увагу на раціон харчування. У цей період потрібно відмовитися від сильно гострих і солоних страв.

Метеозалежність
Метеозалежність

Лікар пояснює це тим, що вживання таких продуктів може спровокувати коливання артеріального тиску. За його словами, в такий період варто їсти багато овочів, не сильно солодких фруктів, а також зменшити кількість швидких вуглеводів з великою кількістю цукру.

Крім того, доктор рекомендує відмовитися від додавання в раціон вівсяної каші, кукурудзяної каші, а також інших круп. Особливо, це стосується тих людей, які страждають від гіпертонії.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, яка користь міститься в складі волоських горіхів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", експерти розповіли, для чого потрібно вживати йогурт.

Також портал "Українці" писав, що медики розповіли, які продукти харчування допоможуть запобігти раку.