Сьогодні біля будівлі Верховної Ради пройшла акція протесту проти введення в Україні ринку землі. Перед присутніми виступив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко, А також народні депутати України від ОПЗЖ Василь Німченко, Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Юрій Загородній, Олег Волошин, Юрій Павленко, Микола Скорик, Віктор Чорний і голова Харківської міської організації ОПЗЖ Андрій Лесик.

Основним побоюванням всіх виступаючих було одне-чинна влада, порушуючи Конституцію та інші закони нашої країни, намагається розпродати за безцінь землю, що належить українцям.

Саме тому партія «Опозиційна платформа - За життя» виступає проти відкриття ринку землі в Україні без справедливого референдуму, на якому кожен житель України зможе висловити свою думку з цього питання.

У свою чергу Василь Німченко повідомив, що від ОПЗЖ вже направлено звернення до Конституційного Суду, який незабаром розгляне справу про не конституційність продажу землі, в тому числі іноземцям.

Нагадаємо, фракція "Опозиційна платформа - За життя" і голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук виступають за скасування законопроекту, що дозволяє продаж української землі іноземцям. Зокрема в політсилі вважають, що даний законопроект суперечить положенням декларації про державний суверенітет України та Конституції України.