Розкол в партії "Голос", звідки вийшли 7 народних депутатів – це один з наслідків краху проекту Ріната Ахметова» Опозиційний блок«, який на виборах до Верховної Ради в 2019 році зазнав поразки від» опозиційної платформи – за життя" Віктора Медведчука. Про це пише Telegram-канал»політичний радар".

Telegram-канал пояснює, що за коміком Сергієм Притулою, який займається розколом «голосу», стоїть група бізнесменів, які в 2019 році через програш «Опоблоку» на виборах позбулися «політичного даху».

"Найдивовижніше, що причиною розколу "голосу" називають діяльність коміка Сергія Притули і приєдналися до нього партійних функціонерів. Але просто задумайтеся! Та хто такий комік Притула, щоб через нього розколювалася улюблена партія посольства США?!» - задаються питанням на Telegram-каналі.

«Але все не так просто. Притула - це родич Віталія Хомутинніка, вони одружені на рідних сестрах. Хомутиннік прийшов у політику як представник «молодих донецьких» – і з 202 по 2019 роки був беззмінним народним депутатом... Просто у Верховній Раді VIII скликання (2014 – 2019) Хомутиннік разом з колегами контролювали депутатську групу «Відродження» у складі 25 мандатів. АП Порошенка постійно не вистачало голосів для прийняття законів-тому Хомутиннік і компанія дуже добре заробили, продаючи голоси своєї депутатської групи", - пояснюється в публікації.

Разом з тим, наводяться аргументи на «політичному радарі», незважаючи на багатомільйонні інвестиції Ріната Ахметова, «Опозиційний блок» зазнав нищівної поразки від «опозиційної платформи – за життя» Віктора Медведчука.

"Але за підсумками дострокових вибори 2019 року Хомутиннік залишився без політичного «даху», після того як проект Ріната Ахметова «Опозиційний блок» зазнав нищівної поразки від «опозиційної платформи – за життя» Віктора Медведчука. Хомутинник пішов на вибори за списком "Опозиційного блоку" (№11 у списку)», – підкреслюється в опублікованому матеріалі.

Також уточнюється, що партія Віктора Медведчука посіла друге місце після «Слуги народу» Володимира Зеленського.

«Але, незважаючи на багатомільйонні бюджети і потужні медіа-ресурси, проект на чолі з Євгеном Мураєвим отримав тільки 3,03% (восьме місце, 443 000 голосів) і не пройшов до Верховної Ради. Для порівняння, партія Медведчука посіла друге місце після "Слуги народу" Зеленського з результатом 13,05%», – нагадує ресурс.

"Залишившись без політичного прикриття, Хомутиннік з бізнес-партнерами почали шукати політичну партію, яку можна було б взяти під контроль і знову брати участь у великій політиці. Для цього в партію "Голос" впровадили скандального коміка Сергія Притулу, який спробував схилити на свій бік і депутатів фракції, і регіональні організації. Фінанси для проекту "Притула на чолі «голосу" забезпечують Хомутиннік зі спонсорами. Але, як бачимо, поки " не так сталося, як гадалося». Ось через такі далекі відгомони гучного провалу ахметівського "Оппоблока«, який програв ОПЗЖ, і розкололи» Голос«, – підсумували на Telegram-каналі»політичний радар".