Українцям повідомили дуже важливу новину, яка стосується соціальної допомоги у вигляді субсидій. Жителям України розповіли, чи будуть у них відбирати субсидії.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Українські Новини»

Стало відомо, що українці, які отримують субсидії і їх дохід різко збільшився, будуть і далі отримувати соціальну допомогу до кінця опалювального сезону.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна заявила, що збільшення доходів українців впливатиме лише на розподіл субсидій наступного року.

"Якщо людині призначили субсидію на певний сезон, то протягом цього періоду автоматично через зростання доходів субсидії не позбавлять. Зростання доходів вплине на те, чи призначать допомогу від держави на наступний сезон", – звернулася до українців Марина Лазебна.

Потрібно нагадати про те, що на території України субсидії призначаються два рази на рік – опалювальний сезон і не опалювальний сезон.

Ні для кого не секрет, що дуже багато людей в Україні розраховують на субсидії. Однак цього року соціальну допомогу отримало ще менше людей, ніж у минулому.

Сім'ям, які отримують соцдопомогу у вигляді субсидій, важливо стежить за всіма нововведеннями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли, хто може розраховувати на субсидії.

Нагадаємо, що українцям розповіли про нові функції в додатку»Дія".

Також портал "Українці" писав, що українцям повідомили, чому їм не дають субсидії.