Укрзалізниця потрапила в новий скандал через неякісне обслуговування своїх пасажирів. Так, в одному з вагонів поїзда "Інтерсіті" №779 було надзвичайно холодно, на вікнах було видно іній, а на термометрах стояло всього +12 градусів.

Про це повідомляє одна з пасажирок поїзда Надія Ганіна на своїй сторінці у Facebook.

Одна з пасажирок показала, яке у вагонах поїздів неякісне обслуговування. Вона показала знімок, де можна помітити надзвичайний холод у вагоні і термометр, який показує всього лише 12 градусів вище нуля.

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

Пасажирка Надія Ганіна звернула особливу увагу на те, що через холод на вікні навіть з'явилося щось нетипове для вагона. Дивлячись на фото, можна побачити, що на вікні лежить навіть іній через те, що у вагоні немає опалення.

Скандал в Укрзалізниці
Скандал в Укрзалізниці

"Укрзалізниця що це таке? Опалення немає! Я вже півтори години їду так в "фірмовому". Вже оформляла скаргу про направлення 779 рік тому! Нічого не змінилося. Через раз така дурниця. Скільки я повинна писати і дзвонити, щоб ситуація якось змінилася? Де якість послуг?" - підкреслила обурена пасажирка.

Важливо відзначити, що в правилах вказані вимоги по температурі повітря в холодну пору року, яка повинна становити 20 градусів тепла. Вона може коливатися на 2 градуси тепліше або холодніше, тобто, перебувати в межах 18-22 градусів вище нуля.

Нагадаємо, що в одному з поїздів Укрзалізниці в багажному відсіку пасажири виявили залишки вугілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Укрзалізниця встряла в гучний скандал через надзвичайну спеку в поїзді.

Також портал "Українці" писав, що в Укрзалізниці попередили про те, що зниження вартості квитків не буде.