Відомий Приватбанк потрапив у гучний скандал через неякісне обслуговування клієнтів. Цього разу клієнт Приватбанку поповнював карту іншого банку через цей банк і позбувся великої суми грошей, причому це вже далеко не перший випадок у нього.

Відповідний відгук клієнт банку розмістив на офіційному сайті "Мінфін".

Як стверджує клієнт Приватбанку, така ситуація трапилася не вперше. Але цього разу чоловік поповнював картку на досить немаленьку суму грошей, а коли він вчинив дію, то на картку нічого так і не надійшло.

Скандал у Приватбанку
Скандал у Приватбанку

"Поповнював карту іншого банку через ПриватБанк, вже така ситуація не перший раз. Перший раз поповнював на 500-прийшло 300, зв'язатися з ким-небудь неможливо. Гаразд 200, цього разу поповнював на 1000 — грошей немає, це вже перебір", - говорить обурений клієнт банку.

У Приватбанку, в свою чергу, відреагували на відгук незадоволеного клієнта. Співробітники даного банку відзначили, що вони не будуть вирішувати питання до тих пір, поки їм не прийдуть результати інкасації.

Скандал у Приватбанку
Скандал у Приватбанку

"Дана заявка на повернення коштів прийнята в роботу. Для її відпрацювання ми чекаємо результатів інкасації. Зробимо все можливе, щоб дати відповідь в найкоротші терміни", — зазначили в ПриватБанку.

Нагадаємо, що співробітниця Ощадбанку нав'язала пенсіонерці кредитну карту, з якої пізніше хтось списав гроші.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Приватбанк передав номер телефону свого клієнта колекторам, щоб ті вибили з нього борг розміром в 69 гривень.

Також портал "Українці" писав, що служба безпеки Приватбанку виявила схему шахрайства.