Для українського населення в першому місяці нового року змінилися місячні тарифи на одну з комунальних послуг. Так, українським громадянам розповіли про те, скільки на сьогоднішній день потрібно віддати за 1 кубічний метр газу.

Про це повідомляє портал "РБК-Україна".

Варто підкреслити, що ціни від компаній за січень становлять аж до 60 гривень за 1 кубічний метр газу. Так, наприклад, "ТАС Енергія країни" встановив ціну за 1 кубометрів газу на рівні 57,5 гривень, хоча в минулих місяцях ця ціна, максимум, досягала 38,35 гривень.

Тарифи на газ в Україні
Тарифи на газ в Україні

Але є і хороші новини щодо того, що на ранці є і більш вигідні пропозиції. Наприклад, в "Галнафтогазі" 1 кубічний метр блакитного палива в січні становить 7,99 гривень. При цьому, безліч постачальників газу залишили тільки річну пропозицію замість місячних тарифів.

Наприклад, мова йде про компанії під брендом "Твій Газзбут", яких на ринку – більшість. Відмовилася від місячного тарифу і популярна компанія "Нафтогаз України". Річні пропозиції є набагато вигідніше.

Тарифи на газ в Україні
Тарифи на газ в Україні

Так, в основному, ціни залишаться колишніми і становитимуть 7,80-11,99 гривень за 1 кубічний метр газу. Безліч компаній зафіксували річні ціни на рівні 9 гривень за 1 кубометр. При цьому, кілька компаній пропонують річний тариф нижче 8 гривень за 1 кубометр.

Нагадаємо, що в Україні змінилися ціни на водопостачання для українського населення.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли про те, коли зростуть ціни на воду, газ та опалення.

Також портал "Українці" писав, що українським громадянам розповіли про те, коли зростатимуть ціни на хліб.