Фахівці розповіли, хто зможе отримати вакцину від коронавірусу. Про це повідомляє портал РБК-Україна.

На даний момент коронавірус є одним з найбільш серйозних викликів людства, і провідні компанії працюють над створенням вакцини від COVID-19.

Україна зайняла чергу у вакцину і якщо її винайдуть, то наша країна отримає спочатку дози вакцини, які зможуть забезпечити близько двадцяти відсотків населення.

Лікар-анастезіолог Сергій Дубров заявив, що при отриманні даної вакцини її не будуть направляти в аптеки. Вакцина з'явиться в медичних установах і для того, щоб прищепити тих українців, які знаходяться в зоні ризику: медичних працівників, осіб похилого віку і тих, хто страждає хронічними захворюваннями.

Також професор нагадав, що нещодавно Україною була закуплена партія Редисівіру-препарату, який рекомендують для лікування пацієнтів з COVID-19. Препарат в першу чергу відправився по департаментах охорони здоров'я та управління МОЗ.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.