На території України хочуть запустити новий ресурс, який стосуватиметься житлово-комунальних послуг. Як стверджує український прем'єр-міністр Денис Шмигаль, називатися цей проект буде "Простір житлово-комунальних послуг".

Про це повідомляє портал "РБК-Україна"

"Важливим напрямком є створення Єдиної інформаційно-аналітичної системи з надання житлово-комунальних послуг", - підкреслив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, розповівши про нову систему.

платіжки, комунальні послуги
платіжки, комунальні послуги

Він стверджує, що на території України все ще немає інструменту, завдяки якому українські громадяни мають можливість отримати всі комунальні послуги. Йдеться про послуги, які мають відношення до галузі комунального господарства.

За словами глави українського уряду, українські громадяни зможуть оплачувати замовлення або платити за послуги в режимі онлайн завдяки новому проекту. Денис Шмигаль також стверджує, що українці зможуть ще повідомляти про проблеми в галузі благоустрою.

Комунальні послуги
Комунальні послуги

У свою чергу, українська держава отримуватиме системні відомості про те, як складаються справи у сфері комунальних послуг.

Нагадаємо, що українським громадянам показали, як зросли в ціні комунальні послуги останнім часом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", громадяни України пояснили, чому вони не платять за комунальні послуги.

Також портал "Українці" писав, що стало відомо про те, що українці заборгували за комуналку дуже багато грошей.