Глава українського уряду Денис Шмигаль розповів про те, що буде з тарифами на комунальні послуги після Нового року. За його словами, вартість опалення та гарячої води, а також газу для українського населення не зміниться до кінця сезону.

Відповідну заяву Денис Шмигаль зробив на засіданні уряду в YouTube.

Українське населення завжди цікавило і буде цікавити ситуація з цінами в країні. Особливо, це стосується продуктів харчування і комунальних послуг, за споживання яких українцям приходять космічні платіжки.

Тарифи на комуналку в Україні
Тарифи на комуналку в Україні

Так, глава українського уряду Денис Шмигаль розповів про те, чи буде змінюватися вартість деяких комунальних послуг для населення після новорічних свят. За словами глави Кабінету Міністрів України, тарифи змінюватися не будуть до кінця сезону.

Тарифи на комуналку в Україні
Тарифи на комуналку в Україні

Йдеться про опалення, гарячу воду і блакитного палива, які залишаться стабільними в ціні. Як стверджує міністр, в ситуації зі світовою енергетичною кризою в Україні вийшло залишити тарифи у своїх відмітках.

"Тарифи на тепло і гарячу воду не зростатимуть до кінця опалювального сезону. Це ж стосується тарифів, або цін, на газ", - стверджує Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що компанія "Нова пошта" змінила свої тарифи для українських клієнтів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у деяких українських містах хочуть підвищити вартість проїзду в транспорті.

Також портал "Українці" писав, що українських громадян попередили про те, що з початку 2022 року зміниться вартість водоспоживання.