Навколо "Укрзалізниці" в черговий раз розгорівся гучний скандал з обслуговуванням пасажирів. Так, один з пасажирів, який їхав в поїзді компанії, звинуватив її в тому, що у вагоні грала музика російських виконавців.

Відповідну заяву зробив пасажир на ім'я Іван Сорочан на своїй сторінці в Facebook.

"А можна якийсь наказ чи службову інструкцію провідникам з рекомендацією не включати на внутрішньовагонному радіо русске радіо і русску попсу?А то в вагонах грає Тату та Ласковий май. А потім ви дивуєтесь чого вам пасажири вікна б‘ють, у фіранки жирні руки витирають і ось уе все. А це насправді прямий наслідок такого радіо. П.с є ж нормальні станцї, Країна Фм, Армія Фм та подібні", - написав обурено пасажир поїзда.

Побачивши таке обурення, працівники компанії відреагували на нього і подякували чоловікові за небайдужість до сервісу. Вони висловили свій жаль через таке обслуговування і попросили чоловіка вказати деталі поїздки.

Скандал в "Укрзалізниці"
Скандал в "Укрзалізниці"

"Добрий день! Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з таким обслуговуванням в нашому поїзді, щиро вибачаємося за поведінку наших працівників. Напишіть нам, будь ласка, в особисті повідомлення деталі вашої поїздки для подальшого розгляду питання", - відповіли на скаргу пасажира в "Укрзалізниці".

Нагадаємо, що одна з пасажирок поїзда "Укрзалізниці" помітила в багажному відсіку залишки вугілля.

Як раніше повідомляв портал "Українці", "Укрзалізниця" вляпалася в скандал через жахливу спеку в поїзді.

Також портал "Українці" писав, що компанія "Укрзалізниця" розповіла про нові правила перевезення пасажирів.