На території України в період свят люди почали миттєво розкуповувати таке популярне м'ясо, як свинину, через що ціна на нього різко зросла. Виявляється, на сьогоднішній день 1 кілограм свинини потрібно віддати від 113 до 130 гривень.

Про це повідомляє портал "SEEDS"

Варто підкреслити, що на сьогоднішній день збільшилася і вартість свиней забійних кондицій. Так, сьогодні українським громадянам, щоб купити 1 кілограм такої свині, доведеться віддати від 49,5 до 50 гривень зі свого гаманця.

Ціни на м'ясо в Україні
Ціни на м'ясо в Україні

"Виробники свинини відзначили чималий попит на додаткові обсяги, так що фактична реалізація товарних тварин перевищила заплановане в кінці минулого тижня. Це, в свою чергу, обмежило розміри товарних партій для реалізації в перший тиждень 2022-го для багатьох операторів", – кажуть експерти з Асоціації "Свинарі України".

Як стверджують аналітики, найближчим часом ціни на свинину залишаться такими ж, як і зараз. Так, за словами фахівців, ціни знижуватися не будуть, так як у святковий час на ринках і в магазинах люди дуже часто купують таке м'ясо на стіл.

Ціни на м'ясо в Україні
Ціни на м'ясо в Україні

Варто зауважити, що сьогодні 1 кілограм свинячої грудки коштує 100,28 гривень, а в грудні її вартість становила 104,59 гривень. За лопатку на сьогоднішній день потрібно віддати 115,95 гривень, а за ошийок – 148,18 гривень. Ребро коштує 111,65 гривень, а шашлик – 148,49 гривень.

Нагадаємо, що українців попередили про те, що компанія "Нова пошта" поміняла свої тарифи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні збільшилася вартість ID-карт і біометричних паспортів.

Також портал "Українці" писав, що в українських магазинах несподівано зросла ціна на помідори.