Глава Кабінету Міністрів України Денис Шмигаль повідомив про те, що в 2022 році розмір мінімальної пенсії для громадян у категорії 70+ збільшуватимуть. При цьому, важливо знати той факт, що для цього в українця трудовий стаж повинен становити 30-35 років.

Про це повідомляють на засіданні українського уряду.

За словами українського прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, цього року в нашій державі буде проходити перерахунок розміру пенсійних виплат. Як нагадав глава українського уряду, цього року індексація пенсія буде проходити в 12 етапів.

Пенсія в Україні
Пенсія в Україні

Також Денис Шмигаль уточнив, що в березні буде проходити індексація пенсій, що стосується і тих українців, які працюють на пенсії. За словами прем'єр-міністра, програму з пенсійних виплат для українського населення розширять.

Як виявилося, це торкнеться тих українських громадян, які знаходяться в категорії 70+. Крім того, збільшувати розмір пенсії будуть для учасників ліквідації на ЧАЕС зі ступенями інвалідності та для людей у віці 65 років через підвищення мінімалки.

платіжки, опалення, пенсіонери
платіжки, опалення, пенсіонери

"Мінімальна пенсійна виплата для людей віком від 70 років зі стажем 30-35 років буде 3 000 гривень", - розповідає прем'єр-міністр України Денис Шмигаль щодо індексації пенсій на території України в 2022 році.

Нагадаємо, що українським громадянам розповіли про те, що індексація пенсій в країні буде проходити в 12 етапів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли, як вийти раніше терміну на пенсію.

Також портал "Українці" писав, що українським студентам збільшуватимуть розмір стипендії.