Приватбанк влип у гучний скандал з неякісним обслуговуванням українських громадян. Як виявилося, клієнтка банку закрила всі свої банківські картки, а потім з'ясувалося, що у жінки все одно залишилася заборгованість перед банком.

Відповідний відгук жінка залишила на сайті "Мінфін".

За словами клієнтки, ще в грудні 2020 року вона закрила всі банківські картки і свої рахунки. Але через рік жінці набрали співробітники ПриватБанку, які повідомили їй про те, що у неї є заборгованість перед банком.

"Наскільки це взагалі законно і як себе надалі убезпечити від такого? Від банку теж тиша. Під час довгострокових розмов зі співробітниками банку з'ясувалося, що банк за місяць до того, як повідомити мені про "борг", самі відправили запит на повернення коштів до міжнародної платіжної системи як шахрайське зняття коштів, але не дочекавшись відповіді, так розумію, заволоділа коштами клієнтки банку в сумі 18,5 тис.грн. Вирішили збити з усіх боків. Креативно", - обурена клієнтка.

Скандал у Приватбанку
Скандал у Приватбанку

Співробітники банку відреагували на обурення жінки і заявили про те, що запит був ініційований сайтом, де були вписані карти. Так як оплату не завершили раніше, тому з'явився борг.

"Оскільки транзакція не була раніше завершена, була підтверджена-утворилася заборгованість. Ініційована банком заявка на оскарження успішна, за її результатом до кінця місяця буде погашена заборгованість, що виникла в результаті операції", - говорили в Приватбанку.

Скандал у Приватбанку
Скандал у Приватбанку

Нагадаємо, що клієнтка Monobank оплатила проїзд у метро Києва, але її платіж не пропустило.

Як раніше повідомляв портал "Українці", клієнт Приватбанку поповнив карту, але гроші на неї так і не надійшли.

Також портал "Українці" писав, що в Ощадбанку пенсіонерці нав'язали кредитну карту без її відома.