На території України з 1 січня 2022 року зросли ціни на бланки певних біометричних документів. Повідомляється, що вартість таких бланків документів збільшилася через те, що зросли ціни на матеріали та сировину.

Про це повідомляють на сайті Державної міграційної служби.

Відомо, що таке рішення прийняв поліграфічний комбінат "Україна", який вирішив змінити вартість біометричних документів. Згідно з інформацією від комбінату, таке рішення було прийнято через те, що подорожчали матеріали та сировина для документів.

Оформлення паспортів для українців
Оформлення паспортів для українців

Саме з цієї причини збільшилася загальна вартість оформлення ID-карти і паспорта для виїзду закордон. Так, щоб українському громадянину оформити паспорт у вигляді ID-карти за 20 днів, йому потрібно віддати зі своєї кишені 372 гривні, хоча раніше це коштувало 345 гривень.

Якщо ж громадянину України потрібно зробити документи за 10 днів, то йому сьогодні потрібно віддати 498 гривень, а раніше на це потрібно було витратити 471 гривню. Також Українцям розповіли, скільки сьогодні коштує оформити паспорт для виїзду за кордон.

Оформлення паспортів для українців
Оформлення паспортів для українців

Так, щоб оформити паспорт українського громадянина для виїзду в іншу країну за 20 днів, людині потрібно витратити 733 гривні. Якщо ж людина хоче прискорити процес і отримати паспорт за 10 днів, йому потрібно віддати 1085 гривень, хоча раніше це все коштувало 682 і 1034 гривень.

Нагадаємо, що в українських магазинах змінилися ціни на найкорисніший і популярний фрукт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на полицях магазинів України зросли ціни на десяток яєць.

Також портал "Українці" писав, що у двох українських містах хочуть збільшити вартість проїзду в громадському транспорті.